برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

۵ رستوران خوشمزه در جاده رشت

رشت بعنوان مرکز استان گیلان و پایتخت غذای کشور که عنوان شهر خلاق خوراک شناسی را یدک میکشد ، حرف زیادی در حوزه غذایی کشور برای گفتن دارد.

این ۵ رستورانی که در ادامه بهتون معرفی میکنیم جزو رستوران های تاپ و بین راهی رشت هستند که در خروجی های شهر رشت قرار دارند. باید اعتراف کنم که اگر دنبال بهترین ها هستید باید بقیه مطالب مارو مرور کنید و از رستوران های داخل شهر رشت مطلع بشید.

با ما همراه باشید.

رستوران حسین جول

این رستوران نسبتا باسابقه و کم نظیر دارای یک منوی کامل از غذاهای اصیل گیلانی است که اگر در جاده بهشت (فومن به رشت) مسیرتون خورد حتما بهش سر بزنید.

انقدر این رستوران مشهور بوده که جناب خان در خندوانه هم بهش اشاره ای داشت که فیلمشو میتونید ببینید:

[evp_embed_video url=”https://www.gilan-food.ir/wp-content/uploads/2019/04/%D8%AC%D9%86%D8%A7%D8%A8-%D8%AE%D8%A7%D9%86-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%84.mp4″]

این ویدئو مربوط به چندسال قبل و زمانی که ثریا قاسمی مهمان برنامه خندوانه بود می‌باشد

کته کباب افتاب

ممکنه بخواید از سمت رشت به طرف انزلی و خمام برید و دنبال یه رستوران با غذای پلوکباب محلی با قیمت معقول بگردید که ما بهتون کته کباب آفتاب رو معرفی میکنیم. واقعا یه مکان مناسب برای خوردن کته کباب اصیل گیلانی هستش.

ادرس : کیلومتر ۵ جاده رشت-خمام روبروری ایساکو / جنب پمپ بنزین ملک فرنود

رستوران سنتى ماه تى تى

ممکنه در جاده رشت به ضیابر دنبال یه رستوران خوب بگردید که ما یه مکان نسبتاً خوش ساخت با غذاهای خوب به نام رستوران ماه تی تی رو معرفی میکنیم.

ادرس : رشت،جاده پیربازار به سمت ضیابر، بعد از پمپ بنزین آتشکار ، روستای سیاه درویشان

کته کباب بارون

مسیرتون خورد داشتید از سمت قزوین به رشت میومدید ، همون اطراف برید به شهر سنگر و کته کباب بارون ، پلاکباب محلی گیلان با گوشت تازه براتون سرو میشه!

ادرس : آدرس : خیابان شهید عسگری، بین دادگاه و اداره گاز، کته کباب بارون

رستوران اشکان

اگر بخواید از رشت به سمت شرق گیلان برید که البته رستوران های خوب تعدادی هست اما بهترینش که با خیال راحت میتونید اونجا برید و غذای گیلانی میل کنید رستوران اشکان هستش.

ادرس : جاده لاهیجان. کمربندی کوچصفهان به رشت. بعد از میدان گاز نبش کوچه ۲۲بهمن

شماهم اگر رستوران مناسبی در خارج شهر رشت سراغ دارید حتما به ما معرفی کنید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (1 رای)