برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

دنج‌ترین غذاخوری شفت در رستوران افشار جیرده

سه سال قبل برای اولین بار به پیشنهاد یکی از دوستان این رستوران که ۱۴ سال از زمان افتتاحش میگذره رفتم . پیدا کردن مسیر برای غیربومی ها سختی داره و دسترسی بهش سر راست و راحت نیست و باید حتما از نرم افزارهای نقشه‌یابی استفاده کنید.

درهرحال بعد چند ماه دوباره به رستوران مورد علاقه ام رفتم . اولین نکته ای که درباره این رستوران باید بگم اینه که برخورد خیلی مناسب و خونگرم آقای سیدتقی موسویان (موسس این رستوران) از نقاط قوت اصلی این غذاخوری هستش.

غذاهای رستوران افشار جیرده چطوره؟!

درباره غذاها و منوی این رستوران باید بگم که اگر کباب خور هستید خواهشاً اینجا نیاید چون غذاهای خیلی بهتر و خوشمزه تری برای میل کردن وجود داره. یه منوی خیلی قوی از فسنجون با انواع پرنده‌هارو دارند که برای متخصصین این منو بسیار وسوسه برانگیز هستش و در کنارش ماهی‌های بسیار لذیدی مثل کولی و ماهی‌سفید و اردک ماهی و قزل آلا و … وجود داره.

باقلاقاتق خوش طعم و میرزاقاسمی رو هم در کنار ماهی تون حتما سفارش بدید. منوی این رستوران طی چند سال اخیر بهش مواردی اضافه شده که خب برخیش رو فرصت نشده تست کنم و طبیعتاً نظر خاصی هم درباره اش نمیتونم بدم.

یه نکته هم درخصوص این رستوران باید بگم که طبق وعده اقاسید ساختمان جدید این رستوران بزودی افتتاح میشه و مشکل کمبود میز که بزرگترین مشکل این رستوران هستش رفع میشه(امیدوارم که کیفیت غذا بعد از انتقال به ساختمان جدید همچنان به همین شکل باقی بمونه و خیلی حالت رسمی پیدا نکنه)

در پایان هم بگم که اگر بدنبال یک رستوران دِنج با غذاهای محلی گیلانی واقعی هستید تحت هیچ عنوان این پیشنهاد مارو از دست ندید.

ادرس : گیلان-رشت-فلکه رازی(انتظام)-مرکز بازار جیرده

afsharfood@

جالبه که بدونید رستوران افشار جیرده ، سومین رستوران محبوب از دید مردم در دومین جشنواره رستوران های محبوب در سال ۹۵ شده!

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)