برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

خوشمزه ترین کباب رشت در رستوران حاج حسین + تصاویر

کبابی حاج حسین یک رستوران فوق العاده با کیفیت و عالی و مشهور در سطح استان گیلان هستش که بدلیل کباب دوش مطرحش خیلی پرآوازه شده

جالبه که بدونید اَصلِ کبابی حاج حسین در سال ۱۳۵۹ توسط پدر این خانواده در یک دکان کوچکتر (که هنوز هم کمی آنطرف تر در حال فعالیت است) شروع بکار میکند و مغازه ای که امروزه اکثر هم استانی ها به آن مراجعه میکنند شعبه جدید این غذاخوری است که در سال ۱۳۸۶ توسط فرزندان وی افتتاح و اداره می‌شود.

توصیه میکنم در این کبابی برنج سفارش ندهید و سعی کنید از طعم بی نظیر منویی که در مقابلتان قرار می‌دهند لذت ببرید. بلاشک در این رستوران حتما کباب دوش را سفارش دهید.

چنچه ترش حاج حسین بسیار گران و برای بنده غیرقابل باور بود، پس ترجیح دادم به جای یک سیخ چنچه ترش ۲۰هزارتومانی چند کباب دیگر از جمله جوجه ترش ، چنچه ، بال و کتف ، کوبیده را تست کنیم.

چنجه و کوبیده متوسط رو به بالایی بود امّا جوجه ترش این رستوران به معنای واقعی خوش طعم و لذید و دلچسب بود.(راستش را بخواهید دوست داشتم یک سیخ دیگر‌هم سفارش دهم اما بدلیل زمان بَر بودن صرف‌نظر کردم). بال‌وکتف هم از ترشی به اندازه و طعم مناسبی برخوردار بود.

این نکته را هم عرض کنم که منوی این رستوران کمی بیش از حد قیمت هایش بالاست پس سعی کنید با چند انتخاب عاقلانه (مثلا زیتون پرورده فوق العاده‌ای دارند) از غذاخوردنتان لذت ببرید.

ادرس : رشت ، خیابان شریعتی (زرجوب) ، جنب پل آهنی (معروف به لَبِ آب) ۰۱۳۳۳۳۴۰۸۱۹

@kababsaraye_haj_hoseen

این رستوران ۲طبقه است و در روزهای تعطیل بسیار پُرازدحام است. سعی کنید اخرهفته و در اوج زمان نهار یا شام به اینجا مراجعه نکنید.

عکس های خوشمزه از رستوران حاج حسین

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)