برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

رستوران گیلانه ، مشهورترین رستوران گیلکی در جردن تهران!! + تصاویر

رستوران های زیادی تو کل کشور به تقلید از اصالت اسلوفود های گیلان در حال جذب مشتری هستند ، باهم نگاهی میندازیم به یکی از معروف ترین هاش در تهران!

food_hunter_ir نوشت : رستوران گیلانه یکی ازغذاخوری‌های معروف جردنه… همونطور که از منطقش مشخصه، سطح قیمت و کلاس بالایی داره.

وقتی وارد شدیم یه خانم محترم بهمون خوش‌آمد گفتند و ما رو به سمت میز مناسبمون هدایت کردند.

تا اینجای ماجرا خوب بود اما بعد از این یکم بد شد! گویا تو مدیریت سالن مشکل دارن. چون اولاً مدتی طول کشید تا برامون منو بیارن و چند باری هم که صدا زدیم گارسون‌ها رو، هرکدومشون می‌گفتن چشم الان میگم همکارم بیارن!

خلاصه طول کشید تا آوردن. ماهم انتخابمون رو کردیم و بازهم برای سفارش گرفتن کلی ما رو معطل کردن.

به هرکدوم که می‌گفتیم سفارش بگیرید می‌گفتن الان همکارم میاد چشم.

امیدوارم تو بخش مدیریت سالن بهتر عمل کنند. معمولاً برای رستوران‌هایی با این سطح و قیمت، آدم مهمونای مهمی رو با خودش میاره، خیلی فاجعست که اینطوری معطل کنن آدمو!

نقدی بر غذاهای رستوران گیلانه‌ :

سفارش ما کباب ترش گیلانه،کباب کوبیده ویژه گیلانه،مرغ لونگی، گردن با سس پیاز ویژه و ۴ تا کته بود.

فاکتور رو تو میتونید ببینید. این میزان غذا هم مناسب ۶ نفر بود چون حجم مرغ لونگی و گردن هرکدوم برای ۲ نفر کافیه. البته برنج هر پرس برای یک نفر خوبه نه بیشتر.

غذاهاشون طوری بود که نمیشه گفت همشون خوب یا همشون بد بودن.

مثلاً کباب‌ترش گیلانه خیلی خوشمزه و عالی بود. طوری طعم دار شده بود که موادش کاملاً به خورد گوشت رفته بودن. خوش پخت هم بود.

اما از طرفی، کباب کوبیده گیلانه یکی از بدترین کوبیده‌هایی بود که تجربه کرده بودم! به شدت خشک و بی مزه!

و اما مرغ لونگی که یه مرغ کوچک کامله داخل سس انار و گردو و سبزیجات معطر،خوشمزه و لذیذ بود. اما این غذا رو خود شمالیا خیلی خوشمزه‌تر درست میکنند.

برای گیلانه که اختصاصی داره رو غذاهای گیلانی کار میکنه بهتره خودشو به اون سطح برسونه ولی در مجموع غذای خوب و خوشمزه‌ای بود.

و اما گردن با سس پیاز؛ من خودم خوشم اومد. این غذا با زنجبیل زیاد طعم دار شده بود و کاملاً طعمش تو غذا غالب بود. طعم زنجبیل خاص و تنده و هر کسی دوست نداره. به همین خاطر بهتره غالب بر کل غذا نشه! اما خودم دوست داشتم.

سطح قیمت همونطور که می‌بینید بالاست و انتخاب خودتونه که رستورانی با این سطح قیمت برید یا نه! بدیهیه که بیشتر هزینه فضا و دکور رو میپردازین… واقعاً هم دکور و دیزاین جذابی داره. فقط سرویس دهیشون خیلی ضعیفه که با وجود این همه پرسنل، مشخصه ناشی از ضعف مدیریت سالنه!

تهران ، جُردن ، بلوار صبا
۲۲۰۵۵۳۳۵ / ۲۲۰۴۱۴۳۴

تصاویر باحال از فضا و غذاهای رستوران گیلانه تهران

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)