برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

بهترین رستوران های امریکا در سال ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۸، ما در سراسر آمریکا رفتیم؛ حالا نوبت شماست که بهترین هارا بشناسید.

سایت foodandwine در مطلبی نوشت :

از یک دسته از افرادی که این کشور را برای زندگی سفر می کنند، از آن زمان به اندازه کافی زمان نیاوردید تا همه چیزهایی را که شما باید در اینجا در آمریکا ببینید، برای درک درست آنچه که اتفاق می افتد، مشاهده کنید. (و این فقط غذا است.)

۱٫ Los Angeles

۲٫ Houston

شما می توانید تمام اینها را ببینید؛ پخت و پز در اینجا از همه جا آمده است و در بسیاری از موارد برای مدت طولانی اینجا بوده است – Houstonians از هر نوع رشد می کنند غذای یکدیگر را می خورند، و احساس می کند که همه چیز خیلی نزدیک به دست است، بر خلاف بسیاری از شهرهای دیگر آمریکا، شما اغلب خیلی از مواد غذایی که می خواهیم در حال حاضر بخوریم.

 

View this post on Instagram

 

🍳☀️ @mollysriseandshine

A post shared by Jordana (@jordanarothman) on

۳٫ Oakland

در حالی که رستوران های زیادی برای لذت بردن وجود دارد، در اینجا در Oakland، برای مدتی طولانی، این موج از زنان کارآفرینی بوده است، اخیرا همه چیز را جالب تر کرده و باید همه ی آنها را بدانید. تانیا هلند در آشپزخانه شکر براون وجود دارد، Nite Yun در Nyum Bai، Janice و Brandi Dulce در FOB Kitchen، فیلیپینی Pop-up که خانه دائمی در فضای سالن Juhu Beach Club Preeti Mistry پیدا کرده است.

۴٫ San Antonio

سن آنتونیو بر روی یک پارگی رشد مانند شما باور نمی کند و البته این بدان معنی است که غذاهای جدید، سازندگان جدید، رستوران های جدید و بسیاری از آنها. از آن لیست طولانی، آنهایی که در زندگی تان احتیاج بیشتری دارند، آنهایی هستند که بیشترین احساس مکان را دارند، زیرا این امر در مورد سن آنتونیو همه چیز است.

۵٫ St. Louis

یکی از قدیمی ترین کسانی که به طور مستقل زندگی می کند، سنت لوئیس هرگز به اندازه کافی اعتباری برای چیزهایی که به خوبی انجام می شود، و یکی از آن چیزها غذا است، از فرهنگ تقریبا قدیمی ایتالیایی در The Hill تا بسیار هیجان و در حال حاضر. سالهای اخیر شاهد رشد بی نظیر در صحنه رستوران محلی بوده اید – از پخت و پز نوآورانه بوسنیایی تا به طرز بسیار خطرناک خوشمزه آن در غذا و شراب در فوریه پوشش داده شده است، هیچ قوانینی وجود دارد در حال حاضر، هر چیزی می رود، و این فقط راه ما آن را دوست دارم.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)