برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

دلایلی که اثبات میکنه رستوران خاورخانم دیگه مثل سابق نیست!

تقریباً همتون با رستوران خاورخانم که در دهستان سرولات قرار داره اشنایی دارید!

قبل از هر نقدی اینو بگم که ما اصلا و ابداً قصد تخریب نداریم، اصلا فلسفه راه اندازی سایت ما حمایت از همین عرصه می‌باشد.

اگر می‌بینید که بسادگی داریم نقد میکنیم چون این رستوران به حدی معروف و مشهور هستش که با این مطالب ضربه ای بهش وارد نمیشه.

ضمناً دلیل نگارش این مطلب صرفاً برای بالا بردن کیفیت خدمات این رستوران هستش. اما دلایل ما چیه؟!

خاور خانم دوست داشتنی ♥

همین اول کاری بگم زحمت‌هایی که ” خاور جربانیان ” ملقب به خاورخانم برای بالا بردن نام گیلان و غذاهاش کشیده در حد و اندازه یک اسطوره برای ما هستش.

مهمان نوازی گرم و خوش و بش صمیمانه با مشتری ها و مردم و اخلاق مادرانه این عزیز باعث شد تا ما جرات نوشتن چنین مطلبی رو در نقد رستوران ایشون داشته باشیم.

منوی گیلانی؟ شوخی نکن لطفا!

از اصلی ترین دلائلی که خواستیم این مطلب رو بنویسیم این بود که منوی غذایی این رستوران به حدی ضعیف هستش که شما چند غذای موجود درش رو میتونید در یک رستوران تهرانی هم بسادگی پیدا کنید!

اگر میخواید بدونید گیلان چه غذاهایی داره اونم با تصاویر اینجا کلیک کن

مطمئناً همه میدونیم که گیلان یه دنیا غذا داره و این موضوع واقعا حیف هستش که معروف ترین رستوران گیلان بخواد فقط چند غذای ابتدایی و ساده رو به مشتریان ارائه بده!

کامنت یکی از مشتریهای خاورخانم در اینستاگرام:
ترجیح دادیم این سری به جای کباب ترش ماهی و مرغ شکم پر رو امتحان کنیم که ای کاش همون کبابو می خوردیم ماهیش بو ماهی میداد و سبزی مرغ رو هم اصلا دوست نداشتم

سرعت بالا کیفیت پایین!

حجم بالای مهمان های رستوران خاورخانم باعث شده تا در اغلب اوقات کیفیت غذاها از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشه. هرچند سرعت بالایی در پذیرایی داشته باشند.

قطعا استفاده از اقوام و افراد محلی برای بکارگیری شون خیلی خوبه اما همین موضوع باعث شده تا بدلیل استفاده نکردن از اشپزهای ماهر کیفیت غذاها نامطلوب باشه.

آبروی کباب ترش رو نبرید!

کباب ترش از کباب های محبوب در سطح کشور هستش که هویت اصیل گیلانی داره.

حالا شما میخواید برید به یه رستوران مشهور اما در کمال تعجب با یه غذای سفت و سرد و بسیارررر ترش روبرو بشید.

خب این اصلا برای دلسوزان خوش‌آیند نیست. اگر توان پخت کباب ترش خوب رو ندارید پس از منو حذفش کنید.

اینجا صف هستش، بریم ببینیم چه خبره!!

دیگه این واضح و مبرهن هستش که ما ایرانیا عاشق تو صف موندن هستیم.فرقی هم نمیکنه که صف بنزین باشه یا گوشت یا هر چیزی. رستوران خاورخانم هم برای علاقه‌مندان به صف جای بسیار مناسبی هستش :))

شلوغی و ازدحام بیش از حد رستوران خاورخانم باعث میشه تا گاهاً صف بلندی ایجاد بشه. بماند که موقع غذاخوردن ملت بالا سر شما وایستادند!!!!

کامنت یکی از مشتریهای خاورخانم در اینستاگرام:
گرم بود و کولرها کار نمی کرد 😢
برای نشستن هم باید کنار میز مشتری‌ها وایمیستادی تا غذاشونو بخورن و بلند شن تا تو بشینی

سلفی میگیرم، پس هستم!

اگر غذا براتون چندان اهمیتی نداره و صرفاً میخواید برید یه جایی که همه درباره اش صحبت میکنند ما قطعاً بهتون میگیم برید به همین رستوران.

ویو کم نظیر و فوق العاده چشم نوار این رستوران اونقدر با ارزش هست که حتی برای یک بار هم که شده باید برید و ببیندش. فضا برای سلفی بگیران به شدت مهیاست.

راستی سعی کنید تو بالکنش میز بگیرید که از لحظات تون لذت کافی رو ببرید.

[evp_embed_video url=”https://www.gilan-food.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%AE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA.mp4″]
برای اینکه متوجه شلوغی بشید کلیپ بالا رو ببینید👆🏻

برید یه کم اونورتر!

با فاصله کمتری از رستوران خاورخانم ، چند غذاخوری دیگر مانند رستوران لطفی در روبروی همین رستوران و خاله مرضیه در فاصله ۷۰۰متری همین رستوران با کیفیت و خدمات مطلوب تری میتونند از شما پذیرایی بکنند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)